الین طرح فناوران هوشمند

مزایای راهبند بازویی

مزایای راهبند بازویی

از پارکینگ‌ها و مراکز خرید گرفته تا بیمارستان‌ها و مجتمع‌های آپارتمانی، عبور از راهبند‌های بازویی یک اتفاق عادی در دنیای مدرن امروزی است. یک گزینه امنیتی موثر و مقرون به صرفه، این نوع راهبند امنیتی خودکار یکی از رایج ترین روش ها برای کنترل دسترسی خودرو و جریان ترافیک به یک منطقه محدود است. ما در شرکت الین کلیه خدمات راهبندهای صنعتی، تجاری، اتوماتیک و خودکار از جمله نصب، نگهداری، تعمیرات و تعویض راهبند‌های امنیتی را ارائه می دهیم.

راهبند امنیتی بازویی چیست؟

یک مانع خودکار ساده و در عین حال بسیار مؤثر، یک راهبند بازویی از یک بازوی بلند تشکیل شده است که به طور خودکار پایین می آید تا مسیر ترافیک روبرو را مسدود کند. برای اینکه بازوی راهبند بازویی بالا بیاید، راننده باید یک مجوز ارائه دهد، یک کد وارد کند، عوارضی بپردازد یا قبل از ورود منتظر عملیات شناسایی بماند. راهبند امنیتی خودرو معمولاً در تأسیسات پارکینگ اتومبیل و در ورودی ها و ایست های بازرسی مناطق ممنوعه استفاده می شود.

مزایای اصلی راهبند بازویی چیست؟

نصب و نگهداری آسان، راهبند بازویی یک مانع امنیتی خودکار و ایمن است که مزایای بسیاری از جمله:

امنیت بهبود یافته: امنیت برای املاک تجاری در هر اندازه ای حیاتی است. نصب راهبند بازویی با کیفیت بالا می تواند دسترسی وسایل نقلیه وارد شده به ملک را بر اساس اعتبار آنها تأیید یا ممنوع کند و اطمینان حاصل کند که از ورود وسایل نقلیه ناخواسته به ملک جلوگیری می شود. راهبند‌های امنیتی بازویی نیز قابلیت نظارت و ثبت مشخصات ثبت نام هر وسیله نقلیه ای که وارد و خارج می شود را دارد.

کنترل جریان ترافیک: یکی از بهترین راه‌ها برای کنترل جریان ترافیک در داخل و خارج از ملک است که به ویژه در مکان‌هایی که فضای پارک محدود و وسایل نقلیه زیادی وجود دارد، مانند پارکینگ مرکز خرید شلوغ، اهمیت دارد. این راهبندها امکان کنترل کامل بر تعداد وسایل نقلیه ای را که می توانند در هر زمانی در یک ملک باشند، می دهد.

صرفه جویی در هزینه در امنیت: حداقل هزینه‌های عملیاتی و نگهداری برای راهبندهای بازویی وجود دارد. در بسیاری از موارد نصب این نوع راهبندها نیاز به نگهبان را نیز برطرف می کند، بنابراین هیچ هزینه امنیتی مداومی نخواهید داشت.

افزایش حریم خصوصی: یک راهبند بازویی با محدود کردن دسترسی به وسایل نقلیه ناخواسته، حریم خصوصی فوری را فراهم می کند. چه بخواهید از تجاوز و دزدی جلوگیری کنید یا از مالکیت معنوی و اسرار تجاری در تجارت تجاری خود محافظت کنید، همچنین برای شهرک‌های صنعتی سرپوشیده، این موانع می‌توانند هم حریم خصوصی و هم امنیت را برای ساکنان فراهم کنند.

صرفه جویی در فضا: یکی از اقتصادی ترین کاربردهای فضا، راهبند‌های بازویی به طور قابل توجهی به فضای کمتری نسبت به راهبندهای کشویی و چرخشی نیاز دارند و برای چرخش به سمت بالا تنها به فضای کمی عمودی نیاز دارند.

انعطاف پذیری: راهبندهای بازویی را می توان برای مطابقت با هر نیاز فردی برنامه ریزی کرد. بنابراین، در انواع پروژه ها می توان از آنها بهره مند شد، نه فقط پارکینگ های عمومی. کسب و کارهای مختلف می توانند به راحتی از این نوع سیستم استفاده کنند. 

فهرست
کارشناسان شرکت الین آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شماره 1
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شمار 2
در دسترس