الین طرح فناوران هوشمند

کاربرد کارت مایفر در کارخانجات و شهرک های صنعتی

کارت مایفر

در کارخانجات و شهرکهای صنعتی تردد به حدی بالاست که تنها با کارت شناسایی می توان این افراد را شناخت. صاحب کارخانه ها یا حراست شهرک صنعتی می تواند از طریق کارت شناسایی الکترونیکی یا کارت های مایفر برای هر یک از پرسنل، تردد ها را کنترل نمایند. اما این کارت های شناسایی (کارت mifare) فقط جهت احراز هویت یا کنترل تردد نیستند و می توان در موارد دیگر نیز استفاده کرد.

کارت شناسایی کنترل تردد

کارت شناسایی مایفر (کارت پرسنلی) اصلی ترین و مهمترین کاربرد آن در کارخانجات و شهرک های صنعتی در جهت کنترل تردد است. هر شرکت یا کارخانه با توجه به نوع فعالیت خود می‌تواند طرح خاصی برای کارت های شناسایی کارکنان در نظر بگیرد و اطلاعات هویتی آنها را مانند نام و نام خانوادگی و حوزه فعالیت آنها در این طرح وارد کند. بنابراین هم امکان شناسایی و احراز هویت کارکنان و کارگران با کمک گیت کنترل تردد وجود دارد و همچنین حراست می تواند با کمک دستگاه های دستی آنها را شناسایی کند.

کارت مایفر

کارت حضور و غیاب

 کنترل حضور و غیاب کارکنان و کارگران با استفاده از روش های سنتی بسیار سخت شده و زمان بر است. این در حالی است که شما با کمک نشان دادن یک کارت مایفر یا یک کارت شناسایی هوشمند به راحتی می توانید اطلاعات را در اختیار یک دستگاه حضور و غیاب قرار دهید و زمان ورود و خروج شما ثبت شود. نمونه هایی از دستگاه حضور و غیاب به صورت اثر انگشت وجود دارد، اما کارتها RFID امکان استفاده به صورت تماسی و غیر تماسی را به وجود آوردند.

کارت خدمات رفاهی

 هر کارخانه یا شهرک صنعتی ممکن است یک فروشگاه برای کارکنان خود احداث کند یا با یک فروشگاه یا باشگاه ورزشی به توافق برسد. ضمن این که خدماتی مانند پارکینگ، امکانات ورزشی خود شهرک صنعتی و موارد مشابه هم در اختیار کارگران و کارکنان قرار می گیرد. این افراد می‌توانند از طریق نشان دادن کارت شناسایی یا اسکن کارت توسط دستگاه های کارتخوان RFID به راحتی از این خدمات استفاده کنند و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری شود.

.

فهرست
کارشناسان شرکت الین آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شماره 1
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شمار 2
در دسترس