الین طرح فناوران هوشمند

نازل مه پاش

نازل مه پاش  ( Mist Nozzle )

نازل مه پاش از یک بدنه برنجی در کنار یک روزنه سرامیکی ساخته شده که دوام و طول عمر خوبی را به قطعه میدهد. سیستم های مه پاش به منظور صرفه جویی در انرژی ، هزینه و جلوگیری از آلودگی هوا در صنایع و زمینه های مختلف تجاری استفاده می شوند که در زیر شرح مختصری از آن را میدهیم تا درک بهتری پیدا کنید. سیستم های مه پاش با توجه به محدود بودن منابع آبی در دسترس به خصوص در ایران که اکثر نقاط آن بیابانی است انتخاب بسیار هوشمندانه ای بشمار میرود . این سیستم کاربرد های بسیار زیادی در زمینه های مختلف دارد ، به عنوان مثال در سیستم های صنعتی به منظور کاهش گرد و غبار و تنظیم دمای محیط ، خنک کننده گاوداری و مرغداری ها ، سیستم آبیاری قطره ای و تنظیم دمای گلخانه ها ، سردخانه های صنعتی، صنعت کشت قارچ که به رطوبت بسیار بالایی نیاز دارد و دیگر موارد.

نازل مه پاش الین

نازل های مه پاش شرکت الین طرح فناوران هوشمند (Elin Co) تولید شده در ترکیه توسط یکی از معتبرترین تولید کنندگان سیستم مه پاش در دنیا و به سفارش و انحصاری شرکت الین طرح فناوران هوشمند با مارک Elin Co با اوریفیس استیل و فنرآنتی دریپ بسیار قوی برای جلوگیری از چکه، همراه با اورینگ ویتون می باشد. جنس اوریفس نازل های مه پاش شرکت الین طرح فناوران هوشمند (محل خروج آب از نازل ها) از استنل استیل یا سرامیک می باشد و عموما جنس بدنه نازل های مه پاش برنج، برنج با روکش نیکل و یا استیل است ولی نازل مهپاش تمام استیل هم برای کاربرد خاص نیز عرضه می شود.

لیست محصولات نازل مه پاش

ما در شرکت الین طرح فناوران هوشمند انواع نازل های مه پاش از سایز  ۰/۰۱mm تا  ۱mm  را  عرضه می نماییم که بر اساس نوع کاربری (گلخانه، مرغ داری یا گاوداری) برای هر یک از مصرف کنندگان متفاوت می باشد در ادامه میتوانید لیست برخی محصولات نازل مه پاش را مشاهده فرمایید:

سرنازل استیل سری SS 316L

نازل مه پاش الین

نازل استیل سری SS 303 با قابلیت Cleanable و فنر قطره گیر

نازل مه پاش الین
فهرست
کارشناسان شرکت الین آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شماره 1
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شمار 2
در دسترس