الین طرح فناوران هوشمند

راهبندهای امنیتی خودرو

راهبندهای دفنی امنیتی خودرو

راهبندهای دفنی خودرو  یک صفحه فولادی قوی است که می تواند در برابر ضربه مقاومت کند. برای نصب در ورودی ساختمان های مهم سازمان های دولتی یا خصوصی که در معرض خطر حمله وسیله نقلیه قرار دارند استفاده می شود. این میتواند خطر حمله توسط وسیله نقلیه را کاهش دهد و معمولاً در ورودی یا خروجی سازمان های مهم نصب می شود.

راهبند دفنی باید مشخصات امنیتی را رعایت کند و عملکرد خودکار و دستی داشته باشد. استانداردهای سرعت و وزن در راهبندهای دفنی با توجه به کامیون و خودرو هایی که برخورد می کنند متفاوت است.

راهبند خودرویی و یا مسدود کننده راه و جاده باید دارای گواهی استاندارد تست Road Blocker باشد که به طور گسترده در سراسر جهان پذیرفته شده است، یعنی استانداردهای PAS 68 یا ASTM. آزمایش با برخورد کامیون ۷۵۰۰ کیلوگرمی با سرعت های ۴۸، ۶۴ و ۸۰ کیلومتر بر ساعت انجام می شود. در انتخاب مدل راهبند امنیتی باید نوع خودرو، وزن و سرعتی که ممکن است به ساختمان برخورد کند در نظر گرفته شود.

طرح کلی از راهبند دفنی خودرو

مسدودکننده‌های خودکار جاده یا راهبند دفنی خودرو، همانطور که به‌طور دیگری شناخته می‌شوند، روشی بسیار ایمن برای محافظت از جاده در برابر ورود وسایل نقلیه ارائه می‌کنند، که یک بازدارنده بصری بسیار آشکار را ارائه می‌دهند که با توانایی آن در متوقف کردن وسایل نقلیه جاده‌ای که تلاش می‌کنند به دسترسی غیرمجاز به سایت شما دست یابند، مطابقت دارد.

راهبند امنیتی اتوماتیک با استفاده از یک بسته قدرت هیدرولیک سنگین جداگانه با یک مخزن سیال با ظرفیت بالا برای افزایش قابلیت اطمینان به صورت هیدرولیکی نیرو می گیرند. بسته برق و چرخ دنده کنترلی عموماً در یک کابینت فولادی کنار جاده نصب می شود و بلند کردن واقعی مسدود کننده جاده توسط سیلندرهای هیدرولیکی است که در زیر زمین در ساختار اصلی مسدود کننده جاده نصب شده است. سیال از طریق شیلنگ های هیدرولیک بافته شده فولادی بزرگ که به طور حرفه ای برای مطابقت با نیازهای سایت خاص ساخته شده اند، منتقل می شود. بسته برق هیدرولیک با موتور محرک تک فاز یا موتور سه فاز موجود است تا فرکانس بسیار بالایی کار کند. این برای پارکینگ های بزرگ یا مکان های شلوغ ایده آل است.

راهبندهای دفنی شرکت الین به صورت هیدرولیکی در هر دو چرخه بالا بردن و پایین آمدن نیرو می‌گیرند، و نسبت به روش معمول‌تر کارکرد، زمان بسیار کمتری برای کار می‌برند، که برای کشیدن مسدودکننده جاده به سمت پایین به نیروی جاذبه متکی است. درایو روی صفحه یا صفحه عرشه از ورق فولادی به ضخامت ۱ سانتی متر ساخته شده است که به همراه کیفیت ضد لغزش برای ایمنی استحکام می بخشد. قاب نصب فلاش از بخش کانال فولادی ملایم ساخته شده است که استحکام بیشتری نسبت به ساختارهای سنتی جعبه دارد و مجموعه کامل گالوانیزه است. برای اطمینان از چندین دهه محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی. قسمت جلوی راهبند به صورت استاندارد با شورون های زرد و مشکی رنگ شده است که بسیار قابل مشاهده است و فوراً قابل تشخیص است، با این حال ما می توانیم مسدود کننده های جاده را در هر رنگی متناسب با سایت شما ارائه دهیم.

فهرست
کارشناسان شرکت الین آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شماره 1
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شمار 2
در دسترس