الین طرح فناوران هوشمند

سیستم نظارت تصویری

سیستم نظارت تصویری

امروزه بسیاری از کاربران اعم از کاربران خانگی و یا کاربران اداری، صنعتی و یا دولتی به اهمیت کاربرد سیستم‌های نظارت تصویری واقف شده‌اند. بسیاری از مراجع بر این باورند که سیستم نظارت تصویری برای بسیاری از صنایع مورد استقبال قرار گرفته‌اند. سیستم‌ نظارت تصویری در گذشته که برای کنترل یک محدوده بود و عموماً از سامانه آنالوگ استفاده می‌کرد دارای محدودیت‌های بی‌شماری بود اما این محدودیت‌ها امروزه به لطف فناوری‌های نوین کمر رنگ‌تر شده است.به‌ طور مثال برق‌رسانی به دوربین، چند رسانه بودن کابل‌ها برای کاربردهای متفاوت نظیر صدا و تصویر و کنترل دوربین و ذخیره‌سازی محلی همه و همه محدودیت‌های سامانه‌های پیشین بوده است که امروزه حل‌شده است و در سیستم‌های نوین و امروزی کیفیت بالا و بهینه تصویر، راحتی استفاده، هوشمند سازی تصویر، دسترسی از راه دور به تنظیمات دوربین تنها برخی از ویژگی‌های بی‌شمار این سامانه‌ها محسوب می‌شوند. مصرف‌کنندگان با استفاده از این فناوری‌های نوین بهترین راهکار را برای خود فراهم می‌سازند. سیستم‌های مداربسته در کنار سامانه‌های اعلام سرقت یک راهکار امنیتی مضاعف را برایتان رقم خواهند زد. وجود سیستم نظارت تصویری سبب می‌شود که شما نظارت دائمی بر قلمرو خود داشته باشید.

سیستم نظارت تصویری

برخی مزایای سیستم نظارت و پایش تصویری

جلوگیری از سرقت و فعالیت های غیرقانونی: هدف اولیه نصب دوربین های نظارتی این است که به عنوان بازدارنده برای دزدان، مجرمان، فعالیت های غیرقانونی و جنایی عمل کند. دوربین های امنیتی در آپارتمان ها، مدارس، دانشگاه ها، دفاتر، فروشگاه ها، مراکز  امنیتی، اماکن عمومی و…  کاربرد دارند. این دوربین ها فعالیت های مشکوک را نظارت می کند؛

 نظارت بر مراکز داده و IT : امنیت مانیتورینگ در مراکز داده و فناوری اطلاعات در عصر رایانه بسیار مهم است. هر شرکت تجاری، بنگاه بزرگ و اداره دولتی و حتی کسب و کارهای کوچک و متوسط برای نظارت بر حرکت پرسنل مجاز، و سایر کارکنان فناوری اطلاعات و جلوگیری از خرابکاری یا سرقت دستگاه های ذخیره سازی مهم، داده ها و سایر فایل های دیجیتال، سیستم های دوربین مدار بسته با تکنولوژی پیشرفته و جامع در این مراکز نصب می شوند.

مدیریت ترافیک شهری و جاده های بین شهری: امروزه برای ثبت تخلفات جاده ای و کنترل بر روان بودن ترافیک شهری و بین شهری و موارد امنیتی، ثبت پلاک اتومبیل ها و… استفاده از سیستم های نظارت و پایش تصویری ضروری است.

مدیریت متمرکز در نقاط هدف: برای مدیریت بهتر نقاط مختلف سازمان ها، ادارات و … تصاویر را در نقاط معین متمرکز می نمایند.

کارشناسان شرکت الین آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شماره 1
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
کارشناس شمار 2
در دسترس